Starptautiska vasaras skola informātikas, datorzinātnes un elektrotehnikas studentiem

19. aprīlis, 2012

No 28. jūlija līdz 12. augustam Tartu Universitātē notiks starptautiska vasaras skola informātikas, datorzinātnes un elektrotehnikas studentiem «Baltic Summer School Technical Informatics & Information Technology».

Vasaras skolu organizē Rostokas universitāte sadarbībā ar Tartu Universitāti.

Vasaras skolā studenti varēs apgūt sešus moduļveida kursus.

Programmā iekļauta arī konference, uzņēmumu apmeklējumi, kultūras, izklaides programma un ekskursijas.

Vasaras skolas dalībnieki saņems sertifikātu un ECTS par pabeigtajiem kursiem.

Piedalīties vasaras skolā aicināti studenti ar bakalaura grādu informātikā, datorzinātnē, elektrotehnikā vai tām radniecīgās jomās. Nepieciešamas angļu un/vai vācu valodas zināšanas.

Dalība vasaras skolā studentiem ir bezmaksas. Vasaras skolas organizatori sedz arī dzīvošanas un sedz ceļa izdevumus.

Pieteikumi (CV, motivācijas vēstule, diploma kopija vai sekmju izraksts un svešvalodu zināšanas apliecinoši dokumenti) jāiesniedz līdz 8. jūnijam.

Sīkāku informāciju par vasaras skolu un pieteikšanos var iegūt: http://basoti.uni-rostock.de vai sazinoties ar Dr. Christine Bräuning pa tālr. +49 381 498 7660; e-pasts:

19. aprīlis, 2012 plkst. 14:24