TMF CNC apstrādes centru laboratorijas atklāšana

7. septembris, 2012

Rīgas Tehniskās universitātes Transporta un mašīnzinību fakultātē (RTU TMF) Ezermalas ielā 6k, 120. auditorijā  notika ciparu vadības darbagaldu – CNC apstrādes centru laboratorijas (CNC – computer numerical control) atklāšana.

Skatīt galeriju

cnc_lab.jpgLaboratorija izveidota ar uzņēmumu «OKUMA» un SIA «Naglis&Err» atbalstu, nododot fakultātes lietošanā divus jaunākos uzņēmuma «OKUMA» darbgaldus – apstrādes centrus.

Darbgaldi ļaus apmācīt studentus un speciālistus mašīnbūves tehnoloģijā, izmantojot visjaunākās metālapstrādes tehnoloģijas un iekārtas. Laboratorijas atklāšanā piedalījās RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis, uzņēmuma «OKUMA Europe GmbH» vadošie speciālisti, uzņēmuma SIA «Naglis&Err» valdes loceklis Dzintars Naglis,  Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācijas valdes priekšsēdētājs Vilnis Rantiņš un RTU pārstāvji.

RTU TMF

7. septembris, 2012 plkst. 15:26