14 RTU pētnieki un darbinieki iepazīs Norvēģijas inovāciju pieredzi

4. aprīlis, 2022
Foto: pixabay.com

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultātē noslēgusies pieteikšanās starptautisko projektu konkursam, kura rezultātā EEZ stipendiju projekta ietvaros uz Norvēģijas USN universitāti dosies 10 RTU pētnieki un četri administrācijas pārstāvji. Stipendijas ieguvuši 14 dalībnieki.

Studiju brauciens tiek organizēts projektā «Starptautiskās prakses apgūšana, zināšanu mijiedarbe inovāciju veicināšanai» (Nr.EEA-GRANT-204-4534), kura mērķis ir gūt zināšanas no pieredzes apmaiņas starp Norvēģiju un Latviju starptautisko aktivitāšu stiprināšanā, pētniecības kapacitātes stiprināšanā, akadēmiskās vides un biznesa attiecību stiprināšanā.

Studiju braucienā piedalās arī fakultātes dekāne Elīna Gaile Sarkane un prodekāne Inga Lapiņa, lai apspriestu tālākas sadarbības iespējas. Programmā paredzēts apmeklēt un iepazīties ar dažādiem uzņēmumiem, pētīt to inovāciju ekosistēmu, starptautisku uz inovācijām balstītu uzņēmumu attīstību. Paredzēts apmeklēt dažādus jaunuzņēmumus un inkubatorus, uzklausīt to pieredzes un veiksmes stāstus, kā arī apmeklēt diplomātiskās institūcijas, kā piemēram, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) un Latvijas vēstniecību Norvēģijā, kuras atbalsts palīdz stiprināt akadēmiskās saites un pētniecības aktivitātes starp Latviju un Norvēģiju.

Projektu «Starptautiskās prakses apgūšana, zināšanu mijiedarbe inovāciju veicināšanai» (Nr.EEA-GRANT-204-4534) finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ/Norvēģijas grantus.

14 RTU pētnieki un darbinieki iepazīs Norvēģijas inovāciju pieredzi

Saistītie tagi: