21. novembra traģēdijā bojā gājuši vairāki RTU absolventi un studenti

25. novembris, 2013

Ar lielām skumjām informējam, ka starp dzīvību zaudējušajiem traģiskajā negadījumā Zolitūdē ir Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) absolventi Elga Gruzde, Vilnis Šteinītis, Edgars Reinfelds un bijusī studente Daina Skadmane ar tēvu Jāni Skadmani.

Starp sabrukušā lielveikala drupās atrastajiem bojāgājušajiem diemžēl ir RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) maģistra profesionālās studiju programmas Starptautisko ekonomisko sakaru organizēšana un vadīšana absolvente Elga Gruzde un bijusī RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes (MLĶF) Tekstilmateriālu tehnoloģiju un dizaina institūta studente Daina Skadmane ar tēvu Jāni Skadmani.

Cenšoties glābt zem lielveikala sabrukušā jumta iesprostotos cilvēkus, bojā gājuši Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki – Rīgas reģiona pārvaldes 5. daļas komandieris kapteinis Vilnis Šteinītis (RTU IEVF 2. līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmas Ugunsdrošība un civilā aizsardzība absolvents) un Rīgas reģiona pārvaldes 1. daļas inspektors dežurants (vada komandieris) virsleitnants Edgars Reinfelds (RTU IEVF maģistra profesionālās studiju programmas Darba aizsardzība 2. kursa students).

Viļņa Šteinīša citāts no 2011. gada novembra intervijas žurnālā «Ir»: «Vislielākais stress glābēju darbā ir saistīts ar cilvēkiem – ja ir cietušie, jāspēj norobežoties no emocijām, lai ātri un precīzi izdarītu savu darbu.»

RTU izsaka visdziļāko līdzjūtību Elgas Gruzdes, Viļņa Šteinīša, Edgara Reinfelda un Dainas Skadmanes ģimenēm un līdzcilvēkiem, kā arī pārējiem, kuri traģiskajā notikumā zaudējuši tuviniekus vai cietuši paši. Domās mēs esam ar Jums.

RTU Informācijas centrs

25. novembris, 2013 plkst. 13:01