25. martā notiks Zemes stunda

28. februāris, 2017
Foto: pixabay.com

25. martā no plkst. 20.30 līdz 21.30 jau 11. reizi pasaulē tiks atzīmēta Zemes stunda. Tās laikā iestādes, uzņēmumi, organizācijas un visi iedzīvotāji aicināti izslēgt apgaismojumu, tādejādi simboliski apvienojoties akcijā, kas mudina būt atbildīgiem pret vidi ikdienā. Akcijai aicināta pievienoties Rīgas Tehniskā universitāte un tās struktūrvienības.

Zemes stunda ir pasaulē lielākā vides aizsardzības akcija, kas ik gadu norisinās 172 valstīs un teritorijās. Šogad Zemes stunda pasaulē un Latvijā notiks jau 11. reizi. Pagājušais gads Latvijā pulcēja rekordlielu Zemes stundas dalībnieku skaitu – tajā piedalījās 66 pašvaldības un notika vairāk nekā 30 individuāli rīkotu pasākumu.

Zemes stundu rīko Pasaules Dabas fonds. Dalībnieki tiek aicināti sūtīt apstiprinājumu par gatavību piedalīties akcijā uz e-pastu .

Papildu informācija.

RTU Komunikācijas un mārketinga departaments