Aicina piedalīties papīra tiltu konstruēšanas sacensībās

8. novembris, 2016

Rīgas Tehniskās universitātes Būvniecības inženierzinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde aicina visus interesentus piedalīties pasaulē izturīgāko papīra tiltu konstruēšanas sacensībās, kas notiks 24. novembrī plkst. 16.30 Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātē, Ķīpsalas ielā 6.

Tilts būs jābūvē no 50 A4 formāta lapām un līmes, šos materiālus dalībniekiem nodrošinās organizētāji. Komandām tiks piešķirti arī instrumenti papīra apstrādei – 30 cm lineāls, papīra nazis, zīmulis. Dalībnieki varēs izmantot arī savus papīra nažus vai šķēres. Papīra tiltu konstruēšanai paredzētas divas stundas – no plkst. 17 līdz 19.

Tiltu vērtēšana sāksies plkst. 20. Tiltu ievietos slogošanas aparātā,  un pēc tam novēros tā izturēto slodzi. Par uzvarētāju tiks atzīts tas, kurš izturēs vislielāko slodzi.

Sacensībām var pieteikties visi interesenti – studenti, skolēni, uzņēmumu pārstāvji un citi, kas vēlas pārbaudīt savas prasmes tiltu konstruēšanā. Sacensībās piedalīsies komandas, katra komanda sastāv no trīs cilvēkiem.

Pieteikties sacensībām var līdz 23. novembrim plkst. 23.59.

Pieteikšanās anketa, nolikums un Facebook notikums.

Izturīgāko papīra tiltu konstruēšanas sacensības šogad norisinās jau trešo gadu. Pagājušajā gadā visizturīgākais izrādījās komandas «JAM» veidotais tilts, kurš noturēja 57,4 kg . Otrajā vietā ierindojās komanda «Bridge IT» – tās veidotais tilts spēja noturēt 37,1 kg, bet trešajā vietā ierindojās «Komandas zieds», kas no otrās vietas ieguvējiem atpalika tikai ar 4,5 kg, noturot 32,6 kg  lielu svaru.

RTU Komunikācijas un mārketinga departaments

8. novembris, 2016 plkst. 12:08