Aicina piedalīties studentu labdarības akcijā «Uzdāvini prieku»

19. oktobris, 2009

No 19. oktobra līdz 26. oktobrim izglītības iestādēs norisināsies labdarības akcija «Uzdāvini prieku», kuras laikā studenti un augstskolu personāls tiek aicināti vērsties savu augstskolu pašpārvaldēs, ziedojot apģērbu, rotaļlietas, citas sadzīvē noderīgas lietas trūcīgām ģimenēm. Rīgas Tehniskajā universitātē ziedojumus pieņems Studentu parlaments Kaļķu ielā 1, 324. telpā.

19.10.2009.

Neraugoties uz pašreizējām grūtībām izglītības nozarē, labdarības akcijas mērķis ir atbalstīt tos, kam klājas vēl grūtāk. Ziedojumus pensionāriem un trūcīgajām ģimenēm nogādās biedrības «Jaunatne smaidam».

Savu atbalstu akcijai līdz šim ir izteikušas: Rīgas Tehniskā universitāte, Rīgas Stradiņa universitāte, Vidzemes Augstskola, Biznesa augstskola «Turība», Latvijas Kultūras koledža, Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskola un Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultāte, kā arī Sociālo zinātņu fakultāte.

Labdarības akciju organizē Latvijas Sabiedrisko attiecību studentu asociācija (LaSASA) un biedrība «Jaunatne smaidam».

RTU Informācijas centrs

19. oktobris, 2009 plkst. 9:40