Aicina uz Atvērto durvju dienu rekonstruējamās kopmītnēs Ķīpsalā

21. septembris, 2012

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Saimnieciskā dienesta projekta komanda aicina studentus apmeklēt Atvērto durvju dienu pasākumu RTU studentu dienesta viesnīcā, kur tiek īstenots energoefektivitātes paaugstināšanas projekts.

Atvērto durvju diena kopmītņu ēkā Ķīpsalā, Āzenes ielā 22a, norisināsies piektdien, 28. septembrī, no plkst. 11–12.

Atvērto durvju dienas laikā plānota ekskursija pa ēku, kā arī tikšanās ar projektētājiem un darbu izpildītājiem, kuri stāstīs par objekta būvniecību, energoefektivitāti un kopmītņu funkcionalitāti pēc projekta pabeigšanas.

Pieteikšanos dalībai Atvērto durvju dienā jāapstiprina līdz 27. septembrim, sūtot e-pastu uz . Atvērto durvju dienu dalībnieku skaits – ierobežots.

Plašāka informācija par projektu pieejama RTU mājaslapā.

21. septembris, 2012 plkst. 13:31