Aicina uz TEDxCERN runu skatīšanos tiešsaistē

24. oktobris, 2018

20. novembrī no plkst. 14.30 līdz 21.00 visi interesenti aicināti skatīties TEDxCERN (CERN - Eiropas Kodolpētniecības centrs) runas tiešsaistē Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), Kronvalda bulvārī 1. Šogad TEDxCERN temats ir «Zilonis istabā» — koncepts, kas simbolizē problēmu, kura ir acīmredzama, bet bieži tiek ignorēta. Sarunas raisīsies par dažādas jomas transformējošiem zinātniskiem izgudrojumiem, kas ietekmē pasauli, kurā mēs dzīvojam.

14 runātāji stāstīs par pretrunām un izaicinājumiem tādās aktuālās zinātnes jomās kā biotehnoloģijas, mākslīgais intelekts un sociālie mediji.

Pirms TEDxCERN tiešraides interaktīvas viktorīnas formātā ikvienam būs iespēja uzzināt, kas ir CERN.

TEDxCERN runu kopskatīšanās pasākumu organizē RTU Absolventu asociācija sadarbībā ar Latvijas Universitātes Absolventu klubu un Rīgas Stradiņa universitātes Absolventu asociāciju.

Ieeja pasākumā ir bez maksas. Lai piedalītos, lūgums reģistrēties. Tā kā pasākuma dalībnieku skaits ir ierobežots, aicinām reģistrēšanos neatlikt uz pēdējo brīdi.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

24. oktobris, 2018 plkst. 10:36