Aicinām pieteikties tālākizglītības kursam «Programmēšanas valoda C»

30. maijs, 2018

Rīgas Tehniskās universitātes Tālākizglītības nodaļa aicina interesentus līdz 14. jūnijam pieteikties kursam «Programmēšanas valoda C». C ir programmēšanas valoda, ar kuras palīdzību ir izveidoti visu pazīstamo tradicionālo un mobilo operētājsistēmu kodoli: Microsoft Windows, Linux, OS X, iOS. C nodrošina programmētājiem maksimālu kontroli un efektivitāti izstrādājot dažāda veida lietojumprogrammas.

Piedāvājam apgūt 32 stundu «Programmēšanas valodas C» kursu ar praktiskām nodarbībām, piemēru demonstrācijām, pasniedzēja skaidrojumiem un dalībnieku patstāvīgu programmēšanu pasniedzēja vadībā. Jūs apgūsiet universālu, plaši pielietojamu, bet salīdzinoši vieglu programmēšanas valodu C, un kļūsiet pieprasītāks darba tirgū.

Nodarbības notiks no 18. jūnija Rīgas Tehniskās universitātes studentu pilsētiņā Ķīpsalā divas reizes nedēļā - otrdienās un ceturtdienās no plkst. 18.00 līdz 21.00 vai kursu dalībniekiem vēlamā laikā. Nodarbību grafiks tiks precizēts pēc kursu grupas izveides. Mācību maksa 290 eiro (ar PVN). Kursa apguvei nav nepieciešamas priekšzināšanas programmēšanā.

Vairāk informācijas par kursa programmu

Lai reģistrētos kursam jāaizpilda reģistrācijas lapa un jānosūta tā uz e-pastu .

30. maijs, 2018 plkst. 15:09