Ar vieslekciju uzstāsies ASV filantrops un uzņēmējs Džons Braients

4. februāris, 2010

Pirmdien, 8. februārī, notiks otrā lekcija Valsts prezidenta Valda Zatlera aizsāktajā lekciju ciklā «Pasaules līderu lasījumi», kurā viesosies filantrops un uzņēmējs, ASV prezidenta Finanšu izglītības konsultatīvās padomes priekšsēdētāja vietnieks Džons Braients (John Hope Bryant), informē Valsts prezidenta Preses dienests. Vieslekcija notiks plkst. 10 Latvijas Universitātes Lielajā aulā. Valsts prezidents aicina piedalīties visus interesentus.

04.02.2010.

Dž. Braients runās par domāšanas un vērtību pārmaiņām, pozitīvolīderību un izpratni par savu finanšu pārvaldīšanu un tās nozīmiekonomiskās lejupslīdes laikā, apskatot šādas tēmas:

1. Pašreizējā ekonomiskā krīze nav lejupslīde, bet pārmaiņu iespējas (The current economic crisis is not a recession, it is a reset).
  2. Vadi ar mīlestību: jauns veids, kā līderiem vadīt baiļu pārpilnajā pasaulē (Love Leadership: The New Way to Lead in a Fear-Based World).
  3. Izpratne par savu finanšu pārvaldīšanu ir jaunās cilvēktiesības (Financial Literacy is the next civil right).

Dž. Braients atsaucās Valsts prezidenta aicinājumam viesotiesLatvijā ar vieslekciju nesen notikušā Davosas ekonomikas foruma laikā,kurā Braienta kungs regulāri piedalās un šogad uzrunāja dalībniekusnoslēguma sesijā. 2009. gada augustā Dž. Braients izdevis grāmatu «Love Leadership: The New Way to Lead in a Fear-Based World», kas kļuvusi par pasaules bestselleru.

Dž. Braients ir bijis aktīvs iepriekšējo divu ASV prezidentupadomnieks. Viņš ir pirmās Amerikas bezpeļņas sociālās investīcijubankas organizācijas «Operation HOPE» dibinātājs un vadītājs.Organizācija darbojas ASV un Dienvidāfrikā. Tā palīdzējusi vairāk nekāmiljonam cilvēku un  savākusi privātā sektora ziedojumus vairāk nekā500 miljonu ASV dolāru apmērā nabadzīgo atbalstam.

Plašāka informācija par Dž. Braientu.

4. februāris, 2010 plkst. 13:29