ĀSD piedāvā arvien plašākas mobilitātes iespējas

23. jūlijs, 2013

Jaunajā 2013./2014. studiju gadā Rīgas Tehniskās universitātes (RTU)  studentiem, mācībspēkiem un darbiniekiem tiks piedāvātas vēl plašākas mobilitātes iespējas, RTU Informācijas centram pastāstīja Ārzemju studentu departamenta (ĀSD) direktora vietniece Zane Purlaura.

RTU Ārzemju studentu departaments ir veiksmīgi startējis «Erasmus Mundus» projektu konkursā un paralēli jau esošajiem diviem projektiem «Mare Nostrum» un «EuroEast» tiks sākti vēl trīs «Erasmus Mundus» projekti: «BATTUTA», «IANUS II», «INTERWAVE» par kopējo summu 10milj. 324525 tūkstoši eiro.

Šie projekti RTU studentiem, mācībspēkiem un darbiniekiem sniegs iespējas pabūt tādās valstīs kā Ēģipte, Lībija, Alžīrija, Maroka, Tunisija, Gruzija, Armēnija, Ukraina, Moldova, Azerbaidžāna, Baltkrievija, Taizeme, Malaizija, Indonēzija, Indija, Nepāla, Ķīna, Butāna un Bangladeša.

Sīkāka informācija par pieteikšanās kārtību un stipendiju apjomu būs pieejama ĀSD šā gada decembrī.

RTU Informācijas centrs

23. jūlijs, 2013 plkst. 23:30