Atklās pirmo energoefektīvo publisko būvi Baltijā

23. novembris, 2010

Ceturtdien, 25. novembrī, plkst. 15 Valkas robežpilsētā Valgā notiks pirmās publiskās, energoefektīvās būves Baltijas valstīs – Valgas bērnudārza – Atvērto durvju diena. Pēc rekonstrukcijas jaunā ēka patērē 15 reizes mazāk siltumenerģijas. Projekta īstenotāji aicina RTU studentus un mācībspēkus apmeklēt Atvērto durvju dienu un iepazīsties ar veiktajiem energoefektivitātes pasākumiem.

23.11.2010.

Projektu «Active through Passive» kopš februāra īstenojusi Valgas pašvaldība un Tartu Universitāte, kā arī četras Latvijas organizācijas – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, Passive House Latvia, NVO Zaļās Mājas un Strenču pagasta padome sadarbojas projekta  ietvaros. Projektu līdzfinansē Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības programma 2007–2013.

Ar veiktajiem darbiem energoefektivitātes uzlabošanai Valgas bērnudārzā ikviens interesents aicināts iepazīties klātienē – 25. novembrī no plkst. 15 līdz 17 Valgas bērnudārzā (Kase 6, Valga, Igaunija).

Pieteikties pasākumam – pie Mārītes Pužas, rakstot uz e-pastu:

Papildu informācija par projektu latviešu valodā šeit, angļu valodā šeit.

RTU Informācijas centrs

23. novembris, 2010 plkst. 11:08