Biznesa augstskolā Turībā notiks LR satiksmes ministra vieslekcija

5. decembris, 2011

8. decembrī plkst. 15.30 Biznesa augstskolā Turība notiks jaunā satiksmes ministra, bijušā ārlietu ministra Aivja Roņa vieslekcija «Ārlietu ministrijas nozīme uzņēmējdarbībā». Vieslekcijā tiks runāts par aktualitātēm, kas būtiskas esošajiem un topošajiem uzņēmējiem.

Aicinām apmeklēt šo bezmaksas vieslekciju ikvienu augstskolas studentu, absolventu, kā arī citus interesentus, kuri vēlas tikties ar personību, kas uzkrājusi milzīgu starptautisku pieredzi, strādājot kā vēstnieks ASV un NATO, kā arī citos ļoti nozīmīgos amatos, kas saistīti ar diplomātisko jomu, un nu ir piekritis dalīties pieredzē ar citiem. A. Ronis vieslekcijas apmeklētājiem atklās, kā Ārlietu ministrija var būt noderīga tiem, kas vēlas attīstīt uzņēmējdarbību ārpus Latvijas robežām.

Pieteikšanās vieslekcijai, sūtot e-pastu: .

Plašāka informācija par visām aktuālajām Biznesa augstskolas Turība piedāvātajām vieslekcijām, kā arī iespēju tās noskatīties online, atrodama www.turiba.lv sadaļā Dzīve Turībā.

Papildu informācija:
Dace Kristiāna Ūdre,