Biznesa augstskolā Turībā notiks vieslekcija «Ieskats Latvijas ekonomikas tendencēs 2011–2013»

25. janvāris, 2012

Šā gada 31. janvārī Biznesa augstskolā Turība plkst. 17.00–18.30 C214. auditorijā notiks Swedbank pārstāves Lijas Strašunas vieslekcija «Ieskats Latvijas ekonomikas tendencēs 2011–2013».

Vieslekcijas laikā ikviens interesents varēs gūt ieskatu jaunākajās ekonomikas prognozēs un uzzināt ilgtermiņa izaicinājumus Latvijas ekonomikai. Ikvienam vieslekcijas apmeklētājam būs iespējams rast atbildes uz jautājumiem par to, kāda prognozējama pasaules ekonomikas attīstība, vai eiro zonas lielvalstis ieslīgs recesijā, kā Eiropas Savienības ekonomiskās pārmaiņas varētu ietekmēt Latviju un cik noturīga ir Latvijas ekonomika pret ārējiem satricinājumiem, vai inflācija pierims un budžeta deficīts samazināsies.

Lija Strašuna kopš 2009. gada strādā Swedbank Ekonomisko pētījumu daļā par vecāko ekonomisti. Absolvējusi Rīgas Ekonomikas augstskolu, kā arī studējusi Dānijā, kur ieguvusi maģistra grādu starptautiskajās ekonomikas konsultācijās.

Aicināti studenti, absolventi un citi interesenti!

Pieteikšanās vieslekcijai, sūtot e-pastu: .

Papildu informācija un vieslekcijas tiešsaiste Biznesa augstskolas Turība mājaslapā, sadaļā Dzīve Turībā.

25. janvāris, 2012 plkst. 13:13