Cēsīs atklās RTU Informācijas centru un reflektantu uzņemšanas punktu

5. maijs, 2011

Gatavojoties topošās Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Cēsu filiāles atklāšanai, rīt, 6. maijā, Cēsīs, Raunas ielā 4, atklās RTU Informācijas centru un reflektantu uzņemšanas punktu.

Svinīgā atklāšana notiks plkst. 14, tajā piedalīsies topošās filiāles vadītājs, inženierzinātņu doktors Alvis Sokolovs, kā arī izglītības iestāžu speciālisti, tostarp, Vidzemes reģiona skolu un Vidzemes Augstskolas pārstāvji. Savukārt no plkst. 15 skolēni un studēt gribētājiaicināti piedalīties prezentācijā par Rīgas Tehnisko universitāti, RTU fakultātēm un filiālēm, kā arī iespējām studēt gan Cēsīs, gan Rīgā.

«RTU Cēsu filiāles atklāšana ir nozīmīgs notikums. Turpmāk inženiertehniskā izglītība būs daudz pieejamāka Vidzemes reģiona iedzīvotājiem. Tā kā RTU jau ir filiāles Daugavpilī, Ventspilī un Liepājā, filiāles veidošana Cēsīs bija zinātnes attīstībai un augstākās izglītības veicināšanai nozīmīgs un stratēģisks lēmums,» stāsta topošās filiāles vadītājs A. Sokolovs.

Cēsīs RTU septembrī startēs ar četrām studiju programmām – nekustamā īpašuma pārvaldība būs pieejama tikai par studiju maksu, savukārt inženierzinātņu programmās konkursa kārtībā varēs studēt arī par valsts budžeta līdzekļiem, apgūstot enerģētiku un elektroniku, elektrotehnoloģiju datorvadību, kā arī materiālu tehnoloģiju un dizainu.

Studēt gribētājiem tiks piedāvātas pilna laika dienas studijas, mācības neklātienē, kā arī mūžizglītības kursi būvniecībā un citās specialitātēs.

Uzņemšana studijām RTU sāksies jūlijā, kad būs zināmi vidusskolas absolventu centralizēto eksāmenu rezultāti. Tikmēr interesenti jaunatklātajā RTU informācijas centrā un reflektantu uzņemšanas punktā Cēsīs jau no rītdienas var uzzināt vairāk par studiju programmām, uzņemšanas kārtību u. c. jautājumiem.

RTU Informācijas centrs

5. maijs, 2011 plkst. 13:14