Dalību RTU Karjeras dienā pieteikuši jau 67 uzņēmumi

14. februāris, 2013

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) 21. martā rīkos jau desmito Karjeras dienu, kas ir lielākais universitāšu rīkotais profesionālās orientēšanas pasākums Latvijā. Tajā dalību un vēlmi klātienē uzrunāt studentus kā potenciālos darbiniekus apstiprinājuši jau 67 uzņēmumi.

Līdz 14. februārim uzņēmumiem vēl ir iespēja pieteikt dalību RTU Karjeras dienā, kas sniedz iespēju darba devējiem informēt studentus un citus interesentus par savu uzņēmumu, izvietot informāciju RTU Karjeras dienas katalogā, ko saņems ikviens pasākuma apmeklētājs bezmaksas, kā arī papildus iespēja sniegt prezentācijas.

RTU Karjeras diena notiks 2013. gada 21. martā BT1 Starptautiskajā izstāžu centrā, Rīgā, Ķīpsalas ielā 8. E-pasta adrese pieteikumiem: .

Pasākumānorisināsies paneļdiskusija «Starpdisciplināras izglītības nozīme konkurētspējīgu speciālistu sagatavošanā», kurā piedalīsies pārstāvji noRTU, Izglītības un zinātnes ministrijas, uzņēmumiem, studenti, kā arī eksperti ar starptautisku pieredzi.

Studentiem būs iespēja pasākuma vietā apmeklēt seminārus par sagatavošanās procesu pirms darba vietas meklēšanas, un mācībspēki tiks informēti par karjeras atbalstu studentiem mācību procesa gaitā.

Ar izstādes dalībniekiem un pasākuma programmu iespējams iepazīties RTU Karjeras dienas mājaslapā.

RTUKarjeras dienu atbalsta «Lattelecom», «AS Latvenergo»,  «C.T.Co», «AteaGlobal Services» un «Re&Re». Informatīvais atbalsts: CV-Online, Prakse.lv, «CVO recruitment» un E-darbs.lv. Pasākumu organizē RTU Karjeras centrs, Studentu parlaments un Attīstības fonds.

RTU Karjeras centrs

14. februāris, 2013 plkst. 11:05