Dibinās Rīgas Tehniskās universitātes Absolventu asociāciju

22. maijs, 2012

Lai vienotu kādreizējā Rīgas Politehniskā institūta un tā tradīciju turpinātājas – Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) – dažādu paaudžu absolventus, universitātes 150. jubilejas gadā nolemts dibināt RTU Absolventu asociāciju.

Asociācijas galvenais mērķis ir saglabāt saikni starp universitātes akadēmisko vidi un absolventiem, lai tā dotu vēl lielāku ieguldījumu universitātes un Latvijas tautsaimniecības attīstībai.

RTU ir tradīcijām bagāta augstskola, kuru gadu gaitā absolvējuši vairāk nekā 100 tūkstoši augsti kvalificētu speciālistu, viņu vidū daudzi izcili zinātnieki un uzņēmēji. Absolventu asociācija piedāvās priekšrocību programmu, kas dos iespēju saņemt dažādus universitātes un tās sadarbības partneru pakalpojumus, kā arī veicinās absolventu kontakttīkla izveidi.

Aicinot ikvienu RTU absolventu piedalīties asociācijas dibināšanā un tāsaktivitātēs, RTU rektora vietnieks biznesa atbalsta un attīstības jautājumos Modris Ozoliņš uzsvēra: «Mūsdienās nozīmīgu vietu ieņem komunikācija un savstarpējie kontakti. Man ir patiess prieks, ka RTU Absolventu asociācija saviem biedriem piedāvās šādu komunikāciju tīklu. Kopā mēs esam un būsim spēks! Novēlu, lai šis spēks kļūtu vēl efektīvāks, veicinot mūsu universitātes un uzņēmēju sadarbību un arvien sekmīgāku Latvijas tautsaimniecības attīstību.»

RTU Absolventu asociācijas dibināšanas sēde notiks 23. maijā plkst. 18 Kaļķu ielā 1, reģistrācija no plkst. 17.30. Iepriekš savu dalību nepieciešams pieteikt, rakstot uz: alumni rtu.lv vai zvanot 67089037.

Kopsapulcē tiks apstiprināti biedrības statūti un ievēlēta pirmā valde.

RTU Informācijas centrs

22. maijs, 2012 plkst. 9:41