Dibinās RTU Absolventu asociāciju

9. maijs, 2012

Lai vienotu kādreizējā Rīgas Politehniskā institūta un tā tradīciju turpinātājas – Rīgas Tehniskās universitātes – dažādu paaudžu absolventus, 150. jubilejas gadā RTU dibina Absolventu asociāciju.

Tās galvenais mērķis – saglabāt saikni starp RTU un absolventiem, lai tādotu vēl lielāku ieguldījumu universitātes un tautsaimniecības attīstībai.

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) ir tradīcijām bagāta augstskola, kuru absolvējuši daudzi izcili speciālisti, zinātnieki un uzņēmēji. RTU Absolventu asociācija piedāvās priekšrocību programmu, kas dos iespēju saņemt dažādus universitātes un tās sadarbības partneru pakalpojumus, kā arī veicinās absolventu kontakttīkla izveidi.

Aicinot uz sadarbību, vēlamies, lai RTU būtu ne tikai ieraksts CV, bet arī daļa no Jūsu izaugsmes plāniem.

Absolventu asociācijas dibināšanas kopsapulce notiks 2012. gada 23. maijā plkst. 18 Kaļķu ielā 1. Tajā tiks apstiprināti biedrības statūti un ievēlēta pirmā valde.

Iepriekš savu dalību nepieciešams pieteikt, rakstot uz: vai zvanot pa tālr. 67089037.

RTU Absolventu asociācijas dibināšanas iniciatīvas grupa

9. maijs, 2012 plkst. 10:35