DITF Lietišķo datorsistēmu institūts saņem ilgtspējas balvu

14. februāris, 2013

Rīgas Tehniskās universitātes Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakutātes (RTU DITF) Lietišķo datorsistēmu institūts (LDI) 28. janvārī saņēmis QUESTE-SI (The Quality System of European Scientific and Technical Education-Labellisation and Scoring) balvu, kas pierāda institūcijas sociālās atbildības un ilgtspējas izglītības kvalitāti vairākās dimensijās: stratēģija, izglītība un mācību saturs, studentu iesaiste, pētniecība un inovācijas. Šobrīd LDI ir viena no vienpadsmit izglītības iestādēm pasaulē, kam ir piešķirta šāda balva.

No kreisās: A. Flodstroms (QUESTE-SI Apbalvošanas komisijas prezidents, Karaliskā tehnoloģiskā institūta profesors), A. Ņikitenko (DITF dekāna vietnieks mācību darbā), V. Graudiņa (LDI pētniece), P. Skalickis (Vīnes Tehniskās universitātes profesors).

Balvas kvalitātes kritēriju izstrādāšanā iesaistītas vairākas pasaulē atzītas organizācijas, kas vērtē izglītības kvalitāti, tajā vidū: Eiropas vadošā iestāde biznesa skolu akreditācijā EFMD (The European Foundation for Management Development), ENQHEEI (The European Network for Quality of Higher Engineering Education for Industry) un RAEE (Russian Association for Engineering Education).

Apbalvošanas ceremonija notika Vīnes Tehniskajā universitātē, RTU Lietišķo datorsistēmu institūtu tajā pārstāvēja DITF dekāna vietnieks mācību darbā Agris Ņikitenko un institūta pētniece Vita Graudiņa.

LDI nodrošina studiju programmu «Datorsistēmas», «Intelektuālas robotizētās sistēmas» un «Biznesa informātika» izpildi, sagatavojot speciālistus dažādu informācijas tehnoloģiju un datorprogrammatūras projektu, autonomu un robotizētu sistēmu izstrādē un biznesa procesu modelēšanā un analīzē.

RTU DITF

14. februāris, 2013 plkst. 13:32