DITF studentiem izsaka pateicību par dalību prestižā starptautiskā programmēšanas konkursā

22. decembris, 2016
No kreisās: Viktors Gusevs, Antons Voroņins un Vladislavs Šukelaits. Foto: Eduards Lapsa

Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) studentu komandai pasniegti IEEE (Institute of Electrical and Electronics Engineers) Latvijas nodaļas goda raksti par sekmīgu piedalīšanos prestižajā IEEEXtreme studentu programmēšanas konkursā, kurā viņi 24 stundu garumā sacentās ar citu augstāko mācību iestāžu komandām no visas pasaules, tiešsaistes režīmā risinot programmēšanas uzdevumus. Goda rakstus komandas dalībniekiem pasniedza RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis.

DITF komanda IEEEXtreme programmēšanas konkursā ierindojās 612. vietā, bet pavisam tajā šogad piedalījās 1823 studentu komandas. RTU komandu pārstāvēja DITF studiju programmas «Informācijas tehnoloģija» students Viktors Gusevs un studiju programmas «Datorsistēmas» studenti Vladislavs Šukelaits un Antons Voroņins.

Studentu dalību konkursā atbalsta IEEE Latvijas nodaļa un IEEE Latvijas Datorzinātnes asociācija. IEEE Latvijas nodaļas vadītājs Andrejs Romānovs uzsver, ka RTU studentu komanda demonstrēja augstu sagatavotības un erudīcijas līmeni, kā arī apliecināja spēju cīnīties līdz galam sarežģītos apstākļos. Viņš pauda cerību, ka katru gadu dalībnieku skaits no Latvijas pieaugs, un apliecināja IEEE Latvijas nodaļas gatavību arī turpmāk atbalstīt studentus un jaunos zinātniekus.

Goda raksti konkursa dalībniekiem svinīgi tika pasniegti IEEE Latvijas nodaļas vadības komitejas paplašinātās sēdes laikā 20. decembrī.

Konkursa norisi Latvijā veicināja RTU akadēmiskais personāls: Alla Anohina-Naumeca, Andrejs Romānovs, Gundars Alksnis, kā arī doktorants Oskars Podziņš.

RTU Komunikācijas un mārketinga departaments

22. decembris, 2016 plkst. 16:00