Eksāmens tiem, kas vēlas studēt Vācijā

5. janvāris, 2010

Aicinām visus, kas vēlas uzsākt studijas Vācijā, piedalīties eksāmenā TestAS (Test for Academic Studies).

05.01.2010.

Kas ir TestAS?

TestAS ir Vācijā izstrādāts centralizēts eksāmens, kas pārbauda potenciālo studentu angļu vai vācu valodas zināšanas, kognitīvās spējas un piemērotību izvēlētajai studiju programmai.

TestAS ir trīs daļas:

1. Valodas online-tests, kas pārbauda angļu vai vācu valodas prasmi;

2. Kognitīvo spēju tests, kas sastāv no dažāda veida analītiskiem uzdevumiem;

3. Uzdevumiem, kas saistīti ar izvēlēto studiju virzienu (ekonomiku, matemātiku, informātiku un dabaszinātnēm, inženierzinātnēm vai humanitārajām zinātnēm).

Kas var piedalīties TestAS?

TestAS aicināti piedalīties:

• Vidusskolēni ar labām angļu vai vācu valodas zināšanām;
  • Studenti, kas vēlas uzsākt pilna laika studijas Vācijā;
  • Citi interesenti.

Eksāmena datumi un pieteikšanās

TestAS eksāmeni RTU notiks 6. martā un 24. aprīlī.

Pieteikšanās, aizpildot pieteikuma formu internetā, uz marta eksāmenu no 5. janvāra līdz 1. februārim, uz aprīļa eksāmenu no 1. februāra līdz 19. martam.

Dalība eksāmenā ir bez maksas.

Sīkāka informācija par TestAS iegūstama RTU Starptautisko un sabiedrisko attiecību departamentā, Rīgā, Kaļķu ielā 1-307; tālr. 67089021; e-pasts: , kā arī internetā: www.testas.de.

5. janvāris, 2010 plkst. 0:00