Elektroniskās pārvaldes attīstībai veltīta konference

2. jūnijs, 2011

2011. gada 14. jūnijā viesnīcā «Maritim Park Hotel Rīga» (Slokas ielā 1) norisināsies konference par elektroniskās pārvaldes attīstību Latvijā «Vai mēs VARAM piedāvāt labāko pārvaldi saviem iedzīvotājiem? Jā, IT vienam!».

Konferences laikā tiks iztirzāti vairāki e-pārvaldes projekti, tostarp, arī vienotā elektroniskā sistēma uzņemšanai Latvijas augstskolās. Par šo tēmu plkst. 12 klātesošos uzrunās Valsts reģionālās attīstības aģentūras direktors Māris Krastiņš, kura lekcijas tēma ir «Viens klikšķis līdz studijām».

Konferencē piedalīsies Saeimas un valdības pārstāvji, Latvijas pašvaldību vadītāji, augstskolu un zinātniski pētniecisko institūciju pārstāvji, valsts iestāžu vadītāji, informācijas un komunikācijas tehnoloģijas nozares eksperti, citi saistīto un ieinteresēto nozaru pārstāvji.

Konferences sākums – plkst. 10. Sīkāka informācija pieejama konferences darba kārtībā.

RTU Informācijas centrs

2. jūnijs, 2011 plkst. 13:20