Finišē Latvijas telpu futbola virslīgas čempionāts

13. aprīlis, 2011

Šovakar plkst. 19 Olimpiskajā sporta centrā notiks Latvijas telpu futbola virslīgas spēle, kurā sacentīsies Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) komanda pret «Jelgava/Monarch», kas jau nodrošinājusi vietu 3.vietu un bronzas godalgas.

Telpu futbola virslīgas čempionāta maratonā, kas sākās pagājušā gada oktobrī, piedalījās astoņas komandas. RTU ar iegūtiem 29 punktiem 20 spēlēs ir 4. vietā.

Aizvadītajā sestdienā kārtējā čempionāta spēlē izbraukumā Ventspilī ar rezultātu 7:3 tika pieveikta mājinieku komanda «Honda» , kas šogad bija visneērtākais pretinieks (RTU divreiz zaudēja ar vienādu rezultātu 2:5). Spēle ievērojama ar to, ka savu gūto vārtu uzskaitījumu Latvijas telpu futbola virslīgas čempionātos ir sākuši jaunie spēlētāji – Ernests Važa (TMF, 2. k.) un Arturs Klimovičs (ETF, 1. k.).

Šovakar gaidāmā spēle pret «Jelgava/Monarch» solās būt interesanta, jo pretinieku komandā ir vairāki Latvijas izlases spēlētāji. Tas ir papildu stimuls mūsu jaunajiem spēlētājiem pierādīt savu varējumu un meistarību.

RTU komandas devums Latvijas valsts izlasei šogad ir samērā niecīgs, tikai viens spēlētājs – Iļja Afanasjevs (ETF, maģ.)

Neatkarīgi no pēdējās spēles iznākuma RTU šogad ir izcīnījusi 4. vietu Latvijas mērogā.

Pavisam organizētās valsts, pilsētu, novadu u. c. čempionātos pieaugušo konkurencē Latvijā šogad piedalījās 306 komandas.

Pēc RTU un «Jelgava/Monarch» spēles laukumā dosies šā gada 1. un 2. vietas laureāti «Nikars» (četrkārtējie Latvijas čempioni) un «RABA». Spēles šo komandu starpā vienmēr ir interesantas un sportiski aizraujošas.

Aicinām visus interesentus atbalstīt RTU komandu! Aicinām novērtēt šī sporta veida labāko komandu spēli!

Latvijas telpu futbola 2010./2011. gada virslīgas čempionāta iepriekšējās spēles starp RTU un «Jelgava/Monarch» var skatīt šeit.

RTU Informācijas centrs

13. aprīlis, 2011 plkst. 13:57