Francijas valdības stipendijas doktorantiem

20. marts, 2012

Francijas vēstniecība Latvijā aicina pieteikties Francijas valdības doktorantūras studentu stipendijām 2012./2013. mācību gadam. Stipendija paredzēta doktorantūras studentiem, kuru promocijas darbam ir divi vadītāji – viens Latvijā un otrs Francijā, un starp augstskolām ir noslēgta vienošanās par promocijas darba izstrādi.

Stipendija tiek piešķirta uz 3 mēnešiem trīs gadus pēc kārtas. Francijas valdības stipendija sedz uzturēšanās izdevumus Francijā, pieteikšanās maksu augstskolā, apdrošināšanu. Ceļa izdevumus no Latvijas līdz Francijai sedz stipendiāts.

Prasības kandidātiem:

• Doktorantūras students;
  • Parakstīts līgums starp Francijas un Latvijas augstskolu par promocijas darba izstrādi. Ja līgums tehnisku iemeslu dēļ vēl nav noslēgts, tad kandidāts var iesniegt izziņu par to, ka vienošanās tiks noslēgta.

Kandidātu atlasi veic stipendiju piešķiršanas komisija, pamatojoties uz šādiem kritērijiem:

• Kandidāta un attiecīgā zinātniskā projekta izcilība;
  • Uzturēšanās Francijā sniedz nozīmīgu papildus ieguvumu projekta tālākai attīstībai;
  • Ieguldījums Francijas – Latvijas divpusējā sadarbībā.

Iesniedzamie dokumenti:

• CV;
  • Rekomendācijas vēstule no Latvijas mācību iestādes;
  • Francijas partneriestādes ielūgums.

Pieteikumi stipendijām jāiesniedz Francijas institūtā līdz 2012. gada 31. martam. Pieteikumi,  kuri tiks saņemti pēc norādītā datuma, netiks ņemti vērā. Dokumenti iesniedzami franču vai angļu valodā.

Adresāts:
Denis Duclos
Padomnieks sadarbības un kultūras jautājumos
Elizabetes iela 59, Rīga, LV 1050.

Papildus informācija: Olivia Leroy tālr. 67 20 18 51, e-pasts: olivia.leroy@institut-français.lv vai Sandra Urtāne tālr. 67 20 18 55, e-pasts: .

20. marts, 2012 plkst. 15:26