Gatavojoties RTU Karjeras dienai, studenti aicināti apmeklēt informatīvos pasākumus

10. janvāris, 2018

1. martā notiks lielākais un tradīcijām bagātākais profesionālās karjeras attīstības pasākums Latvijā – Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Karjeras diena, kura šogad atzīmē 15 gadu jubileju. Gatavojoties šim notikumam, RTU Karjeras centrs aicina studentus pievērsties profesionālās orientācijas pasākumiem, konsultanta vadībā izveidojot vai uzlabojot savu CV, kā arī piedalīties seminārā, kurā varēs izzināt to, ko no darbinieka sagaida un visaugstāk novērtē darba devējs.

Lai studentu saruna ar potenciālajiem darba devējiem Karjeras dienā norisinātos veiksmīgāk, RTU Karjeras centrs aicina uz pasākumu ņemt līdzi savu CV, tāpēc tas iepriekš ir jāsagatavo vai jāatjauno un jāuzlabo. «CV ir pirmais kontakts ar potenciālo darba devēju un arī priekšstats, ko par sevi veidojam. Konsultācijā ir iespēja saņemt «skatu no malas», kas var palīdzēt pielāgot CV konkrētajai vakancei vai vienkārši pamanīt detaļas, ko pats var palaist garām,» norāda RTU Karjeras centra karjeras konsultante Viktorija Gaina. Saņemt ieteikumus CV uzlabošanai varēs 5., 12., 19. un 26. februārī no 9.30 līdz 19, konsultējoties ar Karjeras centra speciālisti klātienē Studentu servisa centrā, Āzenes ielā 6 vai sūtot CV uz e-pastu .

RTU Karjeras centrs aicina apmeklēt semināru «Prasmes vai personība. Ko novērtēs darba devējs?», kas notiks 6. februārī plkst. 16.30 – 18.30 RTU Arhitektūras fakultātes 116. auditorijā, Ķīpsalas ielā 6. Semināra mērķis ir rosināt studentus laicīgi domāt par karjeras jautājumiem un savu profesionālo attīstību. Startējot darba tirgū, daudzi no mums vēlas uzzināt, kā iegūt labu darba vietu uzņēmumā. Semināra laikā tiks pārrunāti un apskatīti ar šo jautājumu saistītie aspekti:

• Darba devēji meklē talantu. Bet kas īsti ir talants? Un, vai talantīgs var būt arī grāmatvedis?
  • Ko un kā vērtē darba devējs?
  • Kā attīstīt darba tirgū vajadzīgās kompetences?

Semināru vadīs Baiba Kreišmane, «CVO Recruitment Latvia» mārketinga un komunikācijas vadītāja. Pieteikšanās semināram notiek, aizpildot anketu.

Līdz janvāra sākumam dalību RTU Karjeras dienā pieteikuši vairāk nekā 100 uzņēmumi, kas aptver 27 dažādas nozares. RTU Karjeras diena 2018 notiks 1. martā no plkst. 10 līdz 16 Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Ķīpsalas ielā 8 un tā apmeklējums ir bez maksas.

Pasākumu laipni aicināti apmeklēt RTU un citu augstskolu studenti, jo karjeras izaugsmes iespējas ir plašas un topošo speciālistu pieprasījums ir ļoti dažāds. Ikviens apmeklētājs varēs personīgi uzrunāt interesējošo uzņēmumu, iepazīties ar tā pārstāvjiem, uzdot sev interesējošos jautājumus, izzinot karjeras un prakses iespējas. RTU Karjeras dienas gaitā apmeklētājiem būs iespēja apmeklēt ar karjeras tematiem veltītu seminārus, kā arī piedalīties prāta spēļu viktorīnā, kurā tiks izspēlētas vērtīgas balvas.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

10. janvāris, 2018 plkst. 11:02