Iespēja pieteikties «Central Baltic Startup Springboard»

4. janvāris, 2017

Studentu komandas aicinātas līdz 6. februārim pieteikties biznesa un tehnoloģiju akseleratora programmai «Central Baltic Startup Springboard», kurā desmit nedēļu laikā būs iespēja iegūt unikālas biznesa un tehniskās zināšanas savas idejas attīstīšanai un prototipa izstrādei.

Apmācības notiks no 13. februāra līdz 27. aprīlim Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) «Latvenergo» radošajā laboratorijā, kas atrodas Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātē, Āzenes ielā 12/1.

Programmas nosacījumi paredz, ka vismaz vienam komandas dalībniekam jābūt RTU studentam. Ja komandai jau ir reģistrēts uzņēmums, tas nedrīkst būt vecāks par diviem gadiem.

Aktīvākajām komandām būs iespēja doties apmaksātos braucienos uz Turku Zinātnes parku Somijā un Tallinas Tehnoloģiju universitāti.

Lai piedalītos programmā, jāaizpilda pieteikuma anketa

Papildu informācija

RTU Komunikācijas un mārketinga departaments