Ievēlēts Absolventu asociācijas valdes priekšsēdētājs

31. maijs, 2012

Vakar, 30. maijā, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Absolventu asociācijas valdes sēdē tika ievēlēts pirmais RTU Absolventu asociācijas valdes priekšsēdētājs Kārlis Kamradzis, par valdes priekšsēdētāja vietnieku ievēlēts Oskars Priede, RTU Biznesa atbalsta un attīstības centra direktora vietnieks, RTU Elektronikas un telekomunikāciju fakultātes 2005. gada absolvents.

Skatīt galeriju

absolventu_assoc_dibinasana-0168.jpgK. Kamradzis 1988. gadā ir absolvējis Rīgas Politehnisko institūtu, iegūstot augtāko izglītību inženiera mehāniķa specialitātē, un šobrīd irCentrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja vietnieks. «RTU Absolventu asociācijai jāstrādā pie tā, lai apvienotu visus RPI/RTU absolventus un veicinātu absolventu savstarpējo komunikāciju. Papildus asociācijas mērķim, celt RTU un tās absolventu prestižu, tā kalpos kā katalizators sadarbības un attiecību veidošanā starp RTU, absolventiem, studentiem unuzņēmējiem. Asociācijai jāveicina sabiedrībā inženierzinību lomas palielināšanu,» uzsvēra K. Kamradzis.

RTU Absolventu asociācija tika nodibināta pirms nedēļas, 23. maijā. Kopsapulcē tika apstiprināti asociācijas mērķi, statūti un ievēlēta pirmā valde, kurā strādās: Kārlis Kamradzis, Jurģis Poriņš, Artūrs Zeps,Oskars Priede, Sanita Vīlistere, Ivars Grīslis, Eva Dzene, Aigars Strauss un Andris Breške.

Dibināšanas kopsapulci atklāja RTU rektors Leonīds Ribickis, uzrunājot klātesošos ar vēlējumu, lai šajā RTU 150 gadu jubilejas gadā un arī turpmāk asociācija nestu RTU un tās absolventu vārdu Latvijā un pasaulē:«Šis gads ir RTU jubilejas gads, aicinu visus pieteikties un aktīvi darboties asociācijā. Mūsu absolventi ir izcilas personības, un mums izdosies atrast aktīvus cilvēkus, lai izveidotu RTU bijušā RPI Absolventu asociāciju darboties spējīgu un ļoti, ļoti varošu!».

Topošās RTU Absolventu asociācijas dibinātājus uzrunāja arī RTU Padomnieku konventa priekšsēdētājs, AS «Latvenergo» prezidents Āris Žīgurs: «Mēs esam sapulcējušies dažādu paaudžu cilvēki. Domāju, ka vienigrib atcerēties, kā gājis jaunībā, bet citi domā, ka studiju gadi vēl joprojām turpināsies un tie interesantie piedzīvojumi nekad nebeigsies. Es aicinātu šeit visus klātesošos vienoties kopējiem mērķiem asociācijasdibināšanā, kā arī augstu nest tehniskās universitātes karogu 150 gadu jubilejas sakarā!»

RTU Informācijas centrs

31. maijs, 2012 plkst. 11:10