Itāļu doktorants prezentēs pētījumu

4. marts, 2011

Ceturtdien, 10. martā, plkst. 15 Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), Rīgā, Kaļķu ielā 1, 201. auditorijā notiks Bari Tehniskās universitātes (Itālija) doktoranta Guido Sechi vieslekcija «The role of non-expert knowledge in planning and engineering. General considerations and findings from Latvia», kurā jaunais zinātnieks prezentēs arī Latvijas gadījuma analīzi.

G. Sechi vieslekcijā sniegs ieskatu jaunākajās plānošanas un inženierijas teorijas un prakses tendencēs, akcentējot indivīda kognitīvo spēju (aktīvās izziņas) lomu lēmumu pieņemšanas procesā. Vieslekcijā pētnieks prezentēs Latvijas gadījuma analīzi, īpašu uzmanību pievēršot pētījuma metodikai un secinājumiem, kas izriet no pētījuma.

Guido Sechi dzimis 1978. gadā Bari, Itālijā. Maģistra grādu ieguvis 2004. gadā Bari Tehniskajā universitātē. No 2006. gada augusta līdz 2007. gada augustam studējis Rīgas Ekonomikas augstskolā (Stockholm School of Economics in Riga). Pašlaik ir doktorants Bari Tehniskajā universitātē. Doktora disertāciju gatavojas aizstāvēt 2011. gada pavasarī. Empīriskie pētījumi promocijas darba vajadzībām tikuši veikti Latvijā profesora Roberta Ķīļa vadībā.

Īsa vieslekcijas anotācija un vieslektora biogrāfija. Īsa vieslekcijas anotācija un vieslektora biogrāfija. 55.28 Kb

Apmeklēt vieslekciju aicināts ikviens interesents. Lūgums līdz 8. martam pieteikties, sūtot e-pastu uz vai zvanot pa tālruni 67089870.

RTU Informācijas centrs

4. marts, 2011 plkst. 16:38