Xidian Universitātes delegācijas vizīte RTU

22. jūlijs, 2013

Pirmdien, 2013. gada 22. jūlijā, Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) viesojās Xidian Universitātes (Ķīna) delegācija. Tika organizēta tikšanās ar RTU rektora vietnieku starptautiskajā akadēmiskajā sadarbībā un ārzemju studentu apmācībā Igoru Tipānu un Starptautiskās sadarbības departamenta projektu vadītāju Renāti Rogu, kā arī apspriestas dažādas sadarbības iespējas starp abām universitātēm.

Vizītes sākumā RTU no Xidian universitātes delegācijas saņēma iepriekšējās komunikācijas rezultātā parakstītu sadarbības līgumu, savukārt RTU rektora vietnieks sniedza ieskatu augstskolas starptautiskajās aktivitātēs. Xidian Universitātes pārstāvji uzstājās ar prezentāciju par savu universitāti, kā arī demonstrēja īsfilmu, lai sniegtu ieskatu atšķirīgos izglītības undzīves aspektos Xidian Universitātes pilsētiņās.

Vizītes laikā tikaatklātas dažādas kopīgas darbības sfēras, un abas iesaistītās puses pauda interesi veiksmīgai nākotnes sadarbībai ne vien saistībā ar studentu apmaiņu, bet arī pētniecībā.

Vizītes nobeigumā RTU un Xidian Universitātes pārstāvji apmainījās pateicības dāvanām; tika minēta arī iespējama tikšanās tuvākajā laikā, atsaucoties uz RTU plānotovizīti Ķīnā šoruden.

Starptautiskās sadarbības departaments

22. jūlijs, 2013 plkst. 15:59