Izglītības un zinātnes ministre diskutēs par augstākās izglītības finansējumu

28. oktobris, 2009

Ceturtdien, 29.oktobrī, plkst.16 Latvijas Universitātes (LU) Sociālo zinātņu fakultātē, Lomonosova ielā 1 (A korpusā), Berlina auditorijā notiks diskusija «Augstākās izglītības finansējums: Latvijas iespējas un pasaules pieredze», kurā piedalīsies arī izglītības un zinātnes ministre Tatjana Koķe (ZZS).

28.10.2009.

Diskusijā piedalīsies arī Baltijas Starptautiskās akadēmijas Senāta priekšsēdētājs Staņislavs Buka, Ventspils augstskolas rektors Jānis Vucāns, LU Studentu padomes priekšsēdētāja vietniece Ilze Stundiņa, kā arī LU Sociālo zinātņu fakultātes pasniedzēja Inta Brikše.

Šī diskusija būs trešā fakultātes rīkotajā diskusiju ciklā par augstākās izglītības problēmām. Pirmajā diskusijā pārrunāti publicēšanās jautājumi Latvijas zinātnē kopumā, bet otrajā diskusijā runāts par augstākās izglītības problēmām reģionu un Rīgas, kā arī universitāšu un citu augstskolu griezumā.

28. oktobris, 2009 plkst. 13:28