Iznācis RTU žurnāla «Jaunais Inženieris» pavasara numurs

27. februāris, 2013

Izdots Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) žurnāla «Jaunais Inženieris» pavasara numurs, kas veidots kā speciālizlaidums, gatavojoties izstādei «Skola 2013». Izdevuma īpašais raksts ir intervija ar RTU absolventu – inženieri un autosportistu – Andri Dambi. Intervijā «OSCar» radītājs stāsta par Dakaras ralliju un to, kā savu sirdslietu pārvērtis darbā.

«JaunajāInženierī» skolēni var atrast atbildes uz jautājumu, kāpēc studēt RTU un kā pieteikties studijām, kā arī uzzināt par RTU potenciālajiem studentiem paredzētajiem pasākumiem. Žurnālā sniegta informācija par RTUstudentu iespējām doties apmaiņas programmās uz ārzemēm, izveidots pārskats par ārpusstudiju aktivitāšu iespējām – darbošanos kādā no sporta komandām vai mākslinieciskajiem kolektīviem.

Šajā numurā uzzināsiet par RTU Studentu parlamenta un fakultāšu studējošo pašpārvalžu piedāvātajām iespējām. RTU Studentu parlamenta prezidents Juris Iljins skaidro, ko nozīmē darbs studentu organizācijās un kādu pienesumu tas dod studenta pašizaugsmei.

Žurnālā publicēts raksts parRTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes absolventu Artūru Zandersonu, kurš pēc gada stažēšanās Silīcija ielejā ir atgriezies Latvijā un jau dibinājis pats savu uzņēmumu SIA «CleanStart». Artūrs plāno Latvijā izveidot vienotu platformu jaunajiem start-up uzņēmumiem, lai radītu jaunus, inovatīvus produktus un pakalpojumus.

Savukārt RTUmaģistrants Armands Zagorskis sniedz ieskatu, kā RTU Studentu biznesa inkubators var palīdzēt sākt savu uzņēmējdarbību. Armands un trīs viņa studiju biedri gada laikā ir izveidojuši konkurētspējīgu uzņēmumu «Motion Media Park», kas kļuvis par nopietnu spēlētāju savā nozarē un jau ieguvis vairākus lielus klientus.

Par visu minēto un vēl citām tēmām lasiet jaunākajā «Jaunais Inženieris» pavasara numurā. Žurnāls atrodams RTU fakultātēs un filiālēs, universitātes administratīvajā ēkā Kaļķu ielā 1, kā arī RTU Studentu parlamentā un fakultāšu studējošo pašpārvaldēs.

Žurnāls «Jaunais Inženieris» Žurnāls «Jaunais Inženieris» 9.23 Mb

RTU Informācijas centrs