Iznācis RTU žurnāla «Jaunais Inženieris» speciālizlaidums skolēniem

29. februāris, 2012

Gatavojoties dalībai izstādē «Skola 2012», kas no 1. līdz 4. martam notiks starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, iznācis Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) žurnāla «Jaunais Inženieris» pavasara numurs – speciālizlaidums skolēniem. Žurnāla drukātā versija tiks izplatīta izstādē, savukārt elektroniskā versija lasāma šeit.

29.02.2012. {RTUSOCICONS}

«Jaunajā Inženierī» skolēni var meklēt atbildes uz jautājumu, kāpēc studēt RTU, kā pieteikties studijām un kā sagatavoties eksāmeniem.

Žurnālā izveidots RTU Atvērto durvju dienu kalendārs un RTU 150. jubilejas pasākumu kalendārs. Apkopota arī informācija par e-studiju vidi, modernajām iekārtām RTU auditorijās un bibliotēkā.

Veidojot RTU studentu portretu un ilustrējot viņu intereses un sadzīvi, publicēts apraksts par Transporta un mašīnzinību fakultātes doktoranta Mārča Zariņa karjeras izvēli un hobijiem, kā arī fotostāsts par Būvniecības fakultātes 2. kursa studenta Aināra Brālīša ikdienu.

Ilustrēta arī studentu – pētnieku un studentu – uzņēmēju izvēle iesaistīties zinātniskajā pētniecībā vai biznesā. Pieredzē dalās Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes studenti Armands Zagorskis, Kintija Priedniece un doktorants Pēteris Rudzājs, kā arī Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes studente Elīna Liepa.

Ideāla studenta formulu atklāj jaunie mācībspēki: Arne Riekstiņš, Kaspars Kalniņš, Oskars Krievs, Vjačeslavs Bobrovs, Alla Anohina – Naumeca, Astra Auziņa, Māris Turks un Ingūna Strazdiņa.

Sniegta informācija par RTU studentu iespējām doties apmaiņas programmās uz ārzemēm, kā arī par RTU piedāvājumu ārzemju studentiem.

Izveidots pārskats par ārpusstudiju aktivitāšu iespējām – darbošanos kādā no sporta komandām, mākslinieciskajiem kolektīviem vai studentu organizācijām. Par RTU vīru kora «Gaudeamus» gaitām īsā intervijā stāsta diriģents Ivars Cinkuss.

Izveidots RTU Izgudrojumu TOP 15.

RTU Informācijas centrs

29. februāris, 2012 plkst. 8:08