Izsludināts pieteikumu konkurss ES-Kanādas sadarbības programmā

9. decembris, 2010

Eiropas Komisija (EK) izsludinājusi jaunu projektu pieteikumu konkursu ES-Kanādas ietvarprogrammā. Tā ir sadarbības programma starp Eiropas Savienības un Kanādas augstākajām izglītības iestādēm, kas finansē studijas, praktiskās izglītošanas programmas un divpusējo apmaiņu starp Eiropas Savienību (ES) un Kanādu.

Programmas ietvaros augstskolas izstrādā jaunas studiju un kopīgo studiju programmas, piedāvā starptautiskās prakses, apmaiņas un studiju iespējas ārzemēs, veicina kultūras apguvi un valodas mācības gan augstskolu studentiem, gan profesionālās izglītības pasniedzējiem un administratīvajiem darbiniekiem.

Projektu iesniegšanas termiņš – 2011. gada 31. marts.

Konkursu izsludina EK Izglītības, audiovizuālās jomas un kultūras izpildaģentūra (Education, Audiovisual and Culture Executive Agency). Papildu informācija par konkursus, pieteikumu sagatavošanu un dokumentāciju pieejama aģentūras  mājaslapā.

9. decembris, 2010 plkst. 13:58