Izsludināts projektu konkurss programmā Nordplus

19. janvāris, 2010

Līdz 1. martam var iesniegt sadarbības projektu pieteikumus programmas Nordplus četrās apakšprogrammās.

19.01.2010.

Nordplus ietvarprogramma 2008.–2011. gadam ir ZiemeļuMinistru padomes izveidota izglītības sadarbības programma, kurasmērķis ir stiprināt Ziemeļvalstu un Baltijas valstu izglītības iestāžusadarbību, veidojot kopēju izglītības telpu Baltijas un Ziemeļureģionā. Nordplus ietvarprogrammu veido Nordplus Jauniešu programma, kurā tiek atbalstīta skolu, pirmsskolas iestāžu un pašvaldību izglītības pārvalžu sadarbība, Nordplus Augstākās izglītības programma, kurā sadarbojas augstākās izglītības iestādes, Nordplus Pieaugušo programma, kas atbalsta sadarbību starp pieaugušo izglītībā iesaistītām organizācijām un Nordplus Horizontālā programma, kas atbalsta starpnozaru projektus.

Pieteikumi jāsagatavo un jāiesniedz Nordplus elektroniskā tiešsaistes pieteikumu iesniegšanas un atskaišu sistēmā ARS (Application and Reporting System).

Ziemeļuun Baltijas valstu izglītības iestādes un organizācijas var saņemtatbalstu sadarbībai saskaņā ar prioritātēm, kas publicētas Nordplus ietvarprogrammas 2010. gada konkursa sludinājumā.

Papildinformācija par pieteikšanos un Nordplus rokasgrāmata.

19. janvāris, 2010 plkst. 11:01