IZV pedagogu komanda uzvar LTV1 spēlē «V.I.P.» un iegūst naudas balvu IZV atbalstam

8. novembris, 2016
Ekrānattēls no lsm.lv

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierzinātņu vidusskolas (IZV) pedagogi pārliecinoši uzvarēja Latvijas Televīzijas 1. kanāla (LTV1) spēles «V.I.P. – Veiksme. Intuīcija. Prāts» finālā, iegūstot naudas balvu – 1220 eiro, kuru ziedos topošajiem inženieriem kampaņā «Uzlādē izglītības kvalitāti!».

RTU IZV īstenotajā sabiedrības uzmanības piesaistes kampaņā inženierzinātnēm ar savu balsi, ziedojumu vai laiku aicināts iesaistīties ikviens. To var izdarīt kampaņas mājaslapā.

LTV1 spēles «V.I.P. – Veiksme. Intuīcija. Prāts» pusfināls norisinājās 24. oktobrī, tajā draudzīgā gaisotnē sacentās divas RTU IZV skolotāju komandas, un veiksmīgāka izrādījās tā, kuras sastāvā bija ģeogrāfijas skolotāja Agra Lipsberga, latviešu valodas un literatūras skolotāja Marita Rozefelde, kā arī RTU Studentu parlamenta pārstāvis Rolands Fedotovs. Šī pati komanda tālāk cīnījās par uzvaru spēles finālā, kas notika 7. novembrī, un vēlreiz pārliecinoši pierādīja savas zināšanas un erudīciju.

7. novembra «V.I.P. – Veiksme. Intuīcija. Prāts» raidījuma ierakstu var noskatīties LTV mājaslapā

RTU Komunikācijas un mārketinga departaments

8. novembris, 2016 plkst. 12:50