Jaunā «Biznesa sula»: eksperimentālā mode un produkti no žāvētas dabas kūdras

24. septembris, 2014

Atsākas Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Karjeras centra organizēts un ar SEB bankas atbalstu veidotais uzņēmējdarbības interesentu forums «Biznesa sula», kurā šoreiz par savu biznesa pieredzi stāstīs eksperimentālā modes zīmola «BLANKBLANK» dizainers Mārtiņš Blanks un mūsdienu produktu no žāvētas dabas kūdras ražotāja «April Market» dizainers Edgars Ameriks.

Pasākums notiks otrdien, 30. septembrī, plkst. 18 SEB bankas Konferenču centrā (Rīgā, Vaļņu ielā 11, 3. stāvā). Uzņēmējdarbības interesentu forumam iespējams pieteikties šeit.

Jauno uzņēmēju forums «Biznesa sula» notiek kopš 2011. gada, un tajā satiekas uzņēmēji ar studentiem – topošajiem uzņēmējiem, lai dalītos savā veiksmes formulā, kas ir sniegusi iespēju realizēt kādu no savām biznesa idejām. Foruma laikā notiek aktīva diskusija, kā arī ir nodrošināta piemērota vide jaunu kontaktu veidošanai un jau esošo nostiprināšanai.

RTU Komunikācijas nodaļa

24. septembris, 2014 plkst. 10:20