Jūnijā sācies RTU izlaidumu laiks

4. jūnijs, 2012

Sestdienā, 2. jūnijā, Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) sākās izlaidumu laiks, kas ilgs līdz pat 5. jūlijam.

RTU 150. jubilejas gada vasaras pirmais izlaidums bija RTU Rīgas Biznesa skolas (RBS) absolventiem – tas notika 2. jūnijā RTU Lielajā aulā, Kaļķu ielā 1, plkst. 14. Diplomu saņēma maģistra profesionālo studiju programmas «Uzņēmumu un organizāciju vadīšana» beidzēji. RBS izlaidums notika vienlaikus ar RTU Senāta svinīgo sēdi, uz kuru ieradās RTU Goda biedrs no ASV Voldemārs A. Innus un viņam pasniedza šā augstā apbalvojuma apliecinājumu – RTU Goda biedra diplomu.

Savukārt Inženierekonomikas un vadības fakultātes programmu absolventu izlaidumi notiks 13., 16., 20., 21., 22., 26., 27. un 29. jūnijā. 29. un 30. jūnijā notiks izlaidumi Būvniecības fakultātē, 29. jūnijā – Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātē, 2. jūlijā – Elektronikas un telekomunikāciju fakultātē, 3. jūlijā – Transporta un mašīnzinību fakultātē, 4. jūlijā – Enerģētikas unelektrotehnikas fakultātē, 29. jūnijā un 5. jūlijā – Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātē.

Savukārt RTU Rīgas Biznesa skolā maģistra profesionālo studiju programmas «Uzņēmumu un organizāciju vadīšana» izlaidums notiks jau 2. jūnijā.

Izlaidumu garfiks pa programmām (2012. gada vasara) Izlaidumu garfiks pa programmām (2012. gada vasara)

RTU Informācijas centrs

4. jūnijs, 2012 plkst. 0:00