Kāds tikai uzsāk, bet kāds jau drīz pabeigs mācības 7. kārtā

28. aprīlis, 2022

Valsts izglītības attīstības aģentūras organizētā projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” 7.kārtā rit pilnā sparā. Šajā kārtā Rīgas Tehnisko universitāti kā profesionālās pilnveides paaugstināšanas vietu bija izvēlējušies vairāk kā 1800 cilvēku. Diemžēl ne visus no tiem mēs spējām uzņemt, jo dažās programmās visas grupas piepildījās jau pieteikšanās pirmajās divās dienās. 7.kārtā RTU organizē 52 mācību grupas, iesaistot gandrīz 1100 dalībnieku. Dažas no mācību grupām maija sākumā jau noslēgs savu mācību procesu, turpretim citām viss vēl ir priekšā, un mācības noslēgsies vien jūlija vidū.

RTU rūpīgi seko līdzi mācību procesam un regulāri vēršas pie mācību dalībniekiem pēc atgriezeniskās saites. Dalībnieki augstu vērtē mācību kvalitāti un bieži atzīst, ka nebija cerējuši uz tik intensīvām un saturīgām mācībām.

Projekta mērķis: Pilnveidot nodarbināto personu profesionālo kompetenci, lai laikus novērstu darbaspēka kvalifikācijas neatbilstību darba tirgus pieprasījumam, veicinātu strādājošo konkurētspēju un darba produktivitātes pieaugumu. Šajā kārtā dalībnieki pilnveido savas digitālās kompetences.

Eiropas Sociālā fonda projekts Nr. 8.4.1.0/16/I/001 «Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide»

Kāds tikai uzsāk, bet kāds jau drīz pabeigs mācības 7.kārtā

28. aprīlis, 2022 plkst. 10:47