Konference par vides izglītību

19. oktobris, 2009

Latvijas Vides zinātnes un izglītības padome   un Vides ministrija 23. oktobrī aicina piedalīties 3. Starptautiskajā konferencē «Izglītība un zinātne klimata pārmaiņu novēršanai».

19.10.2009.

Konference notiks Rīgā, Vides ministrijas ēkā, Peldu ielā 25. Sākums plkst. 9.

Konference ir orientēta uz jaunu zinātniski—pētniecisko rezultātu, tradicionālu un inovatīvu mācību un studiju metožu, starptautiskās sadarbības pieredzes un sabiedrības iesaistīšanas vides aktivitātēs pieredzes prezentēšanu ilgtspējīgas attīstības un vides izglītības un zinātnes jomā.

Reģistrācija konferencei: www.vzip.lv un www.videszinatne.lv

Konferences programma.

Dalība konferencē ir bezmaksas.

Konferences norisi atbalsta: Sorosa FondsLatvija, Norvēģijas finanšu instrumenta granta projekts "Vides zinātnesstudiju satura attīstība un studiju materiālu izstrāde" un RīgasTehniskās universitātes Vides aizsardzības un siltuma sistēmuinstitūts.

Informācija: Jūlija Gušča, Latvijas Vides zinātnes un izglītības padome

19. oktobris, 2009 plkst. 14:25