Konkursā «RTU Spice 2015» tiks noskaidrota erudītākā RTU studentu komanda

6. oktobris, 2015

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) 18. starpfakultāšu erudītu konkursā «RTU Spice 2015» RTU fakultāšu komandu cīņās tiks noskaidroti talantīgākie, gudrākie un mērķtiecīgākie studenti, kuri dosies ceļojumā Ziemassvētku  noskaņās uz Austriju.

Konkurss norisināsies sestdien, 10. oktobrī, un visas dienas garumā deviņu RTU fakultāšu studentu komandas un pirmo reizi arī RTU Inženierzinātņu vidusskolas skolēnu komanda sacentīsies dažādu uzdevumu risināšanā un izpildē.

Pasākums tiks atklāts RTU Inženierzinātņu vidusskolas Lielajā zālē, kurā aizritēs arī konkursa pirmā daļa. Latvijas Radio spēles «Lieliskais piecnieks» vadītājs un prāta spēļu speciālists Ivo Krumholcs pārbaudīs dalībnieku erudīciju, savukārt dienas otrā puse būs veltīta Latvijas vēstures izzināšanai Latvijas Okupācijas muzeja pagaidu telpās un radošuma izvērtēšanai uzdevumos Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā un RTU.

Konkursu organizē RTU Kultūras centrs, atbalsta RTU, fakultātes, RTU Attīstības fonds, RTU Zinātniskā bibliotēka, RTU Studentu parlaments, Dailes teātris, Latvijas Nacionālais teātris, Latvijas Operetes fonds, apgāds «Kontinents», Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs, Latvijas Okupācijas muzejs, «Diogens», «CanvasWay», «LOCKaction».

6. oktobris, 2015 plkst. 16:09