Konsultācijas par pieteikšanos mobilitātei uz EEZ valstīm

2. septembris, 2009

Akadēmisko programmu aģentūra 8. septembrī aicina interesentus piedalīties konsultāciju dienā par Eiropas Ekonomiskās zonas finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta Stipendiju grantu shēmu.

02.09.2009.

Konsultācijas notiks  Akadēmisko programmu aģentūrā, Rīgā, Blaumaņa ielā 22, 5.stāva zālē plkst. 11 un 14 – tiem, kas vēlas pieteikties studentu un skolotāju asistentu mobilitātei; plkst. 10 un 15 – tiem, kas vēlas pieteikties izglītības darbinieku mobilitātei.

Pieteikt savu dalību lūdzam pa e-pastu: . Piesakoties izvēlieties vienu no piedāvātajiem laikiem un norādiet savu kontaktinformāciju.

Plašāku informāciju par Stipendiju grantu shēmu varat atrast Akadēmisko programmu aģentūras mājas lapā www.apa.lv, sadaļā «EEZ mērķfinansējums».

Tuvākais pieteikumu iesniegšanas termiņš stipendijām studentu, izglītības darbinieku un skolotāju asistentu mobilitātēs ir 2009. gada 1. oktobris.

Akadēmisko programmu aģentūra/RTU Starptautisko attiecību centrs

2. septembris, 2009 plkst. 8:38