Konsultēs par pieteikšanos mobilitātei uz Īslandi, Lihtenšteinu un Norvēģiju

3. jūnijs, 2009

Akadēmisko programmu aģentūra aicina piedalīties konsultāciju dienā par Eiropas Ekonomiskās zonas finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta Stipendiju grantu shēmu.

03.06.2009.

Konsultācijas notiks 11. jūnijā, Akadēmisko programmu aģentūrā, Rīgā, Blaumaņa ielā 22, 5. stāva zālē.

Plkst. 11 un 14 gaidīti tie, kas vēlas pieteikties studentu un skolotāju asistentu mobilitātei.

Plkst. 10 un 15 – tie, kas vēlas pieteikties izglītības darbinieku mobilitātei.

Pieteikt savu dalību lūdzam pa e-pastu: . Piesakoties izvēlieties vienu no piedāvātajiem laikiem un norādiet savu kontaktinformāciju.

Plašāku informāciju par Stipendiju grantu shēmu varat atrast www.apa.lv sadaļā EEZ mērķfinansējums, Stipendiju grantu shēma.

Tuvākais iesniegumu iesniegšanas termiņš Izglītības darbinieku mobilitātē ir 2. jūlijs, bet Studentu un Skolotāju asistentu mobilitātē konkurss tiks sludināts septembrī (datums tiks precizēts).

RTU Starptautisko attiecību daļa

3. jūnijs, 2009 plkst. 18:04