KTH zinātnieki iepazīstinās ar pētījumu par robotizētām sistēmām

1. marts, 2019
Foto: pixabay.com

Ceturtdien, 7. martā, Rīgas Tehniskajā universitātē viesosies Karaliskā Tehnoloģiju institūta (KTH) no Zviedrijas pētnieki Andrea Bisoffi un Alexandros Nikou, lai RTU studentus un pasniedzējus iepazīstinātu ar pētījumu «Bottom-up hybrid control and planning synthesis with application to multi-robot multi-human coordination». Lekcija notiks 7. martā no plkst. 14.00 līdz 16.00, Arhitektūras fakultātes 115. telpā, Ķīpsalas ielā 6.

KTH zinātnieku mērķis projektā ir izveidot sistēmu, kurā tiktu apvienota decentralizēta kontrole nepārtrauktā sistēmas līmenī ar diskrētu plānošanu ierīču līmenī.

Daudzaģentu robotizētās sistēmas spēj veikt svarīgus uzdevumus visdažādākajās jomās. Tās tiek pielietotas, lai atrisinātu sarežģītus uzdevumus, kas nav pa spēkam vienam robotam. Šādas sistēmas sastopamas augstas precizitātes rūpnieciskajā ražošanā, infrastruktūras pārraudzīšanā un uzturēšanā, medicīnas aprūpē, loģistikā, kā arī citās jomās.

Lekcija notiks angļu valodā, ieeja – bez maksas.

Plašāka informācija par pētījumu.

Notikums Facebook

RTU Sabiedrisko attiecību departaments