Latvijas valdības apbalvojumu saņems RTU profesori Aivars Vilnis Krastiņš un Remigijs Počs

3. jūnijs, 2014

Ministru Kabineta atzinības rakstus saņems divi Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) profesori — Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūta (SESMI) direktors profesors Aivars Vilnis Krastiņš un RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) dekāns profesors Remigijs Počs. Šādu lēmumu otrdien, 3. jūnijā, pieņēma Latvijas valdība.

Atzinības raksti tiek pasniegti, jo RTU SESMI šogad atzīmē savu 20 gadu jubileju, un abi profesori šo institūtu ir dibinājuši, kā arī ir ilggadēji tā darbinieki. R. Počs līdztekus IEVF dekāna pienākumiem ir arī SESMI Starptautisko ekonomisko sakaru, transporta ekonomikas un loģistikas katedras vadītājs.

SESMI pēc neatkarības atjaunošanas bija pirmā mācību iestāde, kurā sāka realizēt valstij ļoti nepieciešamo starptautisko ekonomisko sakaru speciālistu sagatavošanu. Patlaban SESMI ir izveidojies par nozīmīgu un pasaulē plaši pazīstamu muitas un nodokļu augstākās izglītības un kvalifikācijas celšanas centru.

RTU Komunikācijas nodaļa

3. jūnijs, 2014 plkst. 13:08