Latvijas Valsts prezidenta aicinājums RTU absolventiem

21. jūlijs, 2012

Rīgas Tehnisko universitāti (RTU) ir absolvējuši daudzi izcili speciālisti, zinātnieki un augstas klases profesionāļi, kuri devuši nozīmīgu ieguldījumu ne tikai dažādu nozaru, īpaši tehnisko zinātņu attīstībā, bet arī visas mūsu valsts izaugsmē. Tādēļ esmu gandarīts par iniciatīvu dibināt Rīgas Tehniskās universitātes Absolventu asociāciju, pulcējot kopā dažādu paaudžu  personības, kuras vieno kopīgas akadēmiskās saknes, intereses un vēlme uzturēt ciešu saiti ar Rīgas Tehnisko universitāti.

Aicinu ikvienu absolventu aktīvi iesaistīties senākās un tradīcijām bagātākās Latvijas augstskolas izveidotajā asociācijā un tās rīkotajās aktivitātēs, kuras šogad notiks par godu universitātes 150. gadu jubilejai. Jūsu iniciatīva ne tikai popularizēs tehnisko zinātņu nozari un cels tās prestižu, bet arī sniegs atbalstu Rīgas Tehniskās universitātes tālākajai attīstībai.

Lai mums visiem izdodas sasniegt iecerēto!

Patiesā cieņā,

Andris Bērziņš