LDDK ievēl jaunu Padomi

23. marts, 2012

22. martā Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) ikgadējā LDDK biedru sapulcē tika ievēlēta jauna LDDK padome uz nākamajiem trīs gadiem.

Jaunajā LDDK padomē tika ievēlēti: Leonīds Ribickis, Rīgas Tehniskās universitātes rektors, Juris Gulbis, SIA «Lattelecom» valdes priekšsēdētājs,  Ināra Šure, AS Aldaris valdes priekšsēdētāja, kā Latvijas Pārtikas uzņēmumu federācijas pārstāve un  Imants Kanaška, Jelgavas uzņēmēju biedrības prezidents.

Par LDDK prezidentu atkārtoti ievēlēja Vitāliju Gavrilovu, bet par LDDK viceprezidentiem kļuva – Juris Biķis, AS «Latvijas Finieris», Uģis Magonis, AS «Latvijas Dzelzceļš», Vasilijs Meļņiks, SIA «Eiroholdings», Ivars Strautiņš, AS «Turība», Mārtiņš Bičevskis, Latvijas Komercbanku asociācija, Aiva Vīksna, SIA «Lietišķais informācijas dienests».

Rektorāts

23. marts, 2012 plkst. 13:31