«Līderu diena 2013» RTU

26. aprīlis, 2013

26. aprīlī Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) notika projekta «Esi līderis» un RTU Karjeras centra organizētais skolēnu karjeras izvēles un neformālās izglītības pasākums «Līderu diena 2013».

«Līderu dienas 2013» laikā skolēni, sadalīti vairākās grupās, apmeklēja lielākās Latvijas augstskolas un universitātes, ieskaitot Rīgas Ekonomikas augstskolu, Latvijas Lauksaimniecības universitāti, Rīgas Stradiņa universitāti, Latvijas Universitāti u. c.

Pēc augstskolu apmeklējumaskolēni devās uz RTU administratīvo ēku Kaļķu ielā 1, kur notika visa gada garumā notikušā konkursa «Es savai videi» finālsacensības, «Latvijas produkts 2030» uzvarētāju apbalvošana, kā arī tika paziņoti «Līdera lielās balvas» ieguvēji.

Pasākuma dalībnieki noskatījās RTU Karjeras centra filmas pirmizrādi par veiksmīgu karjeras veidošanu «Zaļais pipars 2» un tikās ar Jāni Palkavnieku, portāla Draugiem.lv runasvīru un vienu no «Zaļais pipars 2» varoņiem.

RTU Informācijas centrs

26. aprīlis, 2013 plkst. 10:18