Lietus saliedē RTU pirmā kursa studentus un vadību

2. septembris, 2013

Pirmdien, 2. septembrī, Ķīpsalā notika tradicionālā Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) pirmā kursa studentu tikšanās ar vadību un fakultāšu dekāniem. Lietainais laiks tikšanās mērķi nepadarīja mazāk svinīgu, ko atzīmēja arī klātesošie: «Lietus saliedē!»

Skatīt galeriju

rtu_studiju_sakums_0079-93.jpgSvinīgo pasākumu atklāja RTU Studentu parlamenta (SP) prezidents Juris Iljins, piesakot Latvijas Republikas himnu. Uzrunu jaunajiem studentiem teica RTU rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis, aprakstot, kā nākotnē izskatīsies Ķīpsala saistībā ar RTU studiju kompleksa «RTU – Pilsēta pilsētā» būvniecību. Viņš arī atzīmēja, ka RTU veiksmīgi virzās uz trešās paaudzes universitātes statusu.

Uzrunas un vēlējumus studentiem teica mācību prorektors profesors Uldis Sukovskis, RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes (EEF) dekāns Oskars Krievs, RTU Zinātniskās bibliotēkas (ZB) direktore Aija Janbicka u. c. vadības pārstāvji, kurus papildināja RTU Tautas deju ansambļa «Vektors» un RTU karsējmeiteņu komandas priekšnesumi.

RTU Informācijas centrs

2. septembris, 2013 plkst. 12:27