LU notiks konference par jaunu augstākās izglītības telpu attīstīšanu

2. decembris, 2009

No 6. līdz 8.decembrim Latvijas Universitātes Lielajā aulā norisināsies starptautiska konference «Augstākās izglītības telpa studijām, jauninājumiem un zināšanu apmaiņai» (Higher Education Spaces and Places: For learning, innovation and knowledge Exchange), kurā tiks diskutēts par jaunu augstākās izglītības telpu attīstīšanu un pārvaldīšanu.

02.12.2009.

Konferencē tiks diskutēts par ilgtspējīgas mācīšanās un zināšanu apmaiņas vides veidošanu pilsētā un reģionos, par mācību vides dizaina inovatīvajām pieejām mūsdienās un nākotnē, kā arī par jaunu augstākās izglītības telpu attīstīšanu un pārvaldīšanu, kas atbilstu pašreizējā brīža un nākotnes vajadzībām.

«Tā ir unikāla iespēja Latvijā iepazīties ar citu valstu pieredzi augstākās izglītības un zinātnes infrastruktūras plānošanā un celtniecībā, tās mijiedarbībā ar apkārtējo vidi, pilsētu un reģionu. Referātus lasīs gan universitāšu, gan arhitektu biroju pārstāvji no Apvienotās Karalistes, Spānijas, Somijas, Nīderlandes, Meksikas, Japānas, Ķīnas u. c. valstīm,» informē Latvijas Universitātes Ārlietu departamenta Ārējo sakaru koordinatore Agnese Rusakova.

Dalību konferencei pieteikuši aptuveni 100 dalībnieki no Ziemeļvalstīm, Eiropas Savienības dalībvalstīm, Izraēlas, Indijas, Kanādas, Meksikas, Japānas un Bahreinas Karalistes.

Konferences mājaslapa: www.oecd.lu.lv.

Konference tiek organizēta sadarbībā ar Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizāciju OECD (Organisation for Economic Co-operation and Development), Augstākās izglītības institucionālo vadības programmu IMHE (Programme on Institutional Management in Higher Education) un OECD Efektīvas mācīšanās vides centru CELE (Centre for Effective Enviroments).

Papildu informācija:
Latvijas Universitātes